Про нас

ТОВ «Стандарт-Спецемаль» входить до складу групи компаній «СТАНДАРТ», які були засновані у 2001 році.

   

    ТОВ «Стандарт-Спецемаль»являє собою підприємство, що займається виробництвом лакофарбових матеріалів загального та спеціального призначення. Наше підприємство на протязі всього періоду діяльності підтверджувало якість продукції, що виробляється та було сертифіковане по ISO і морському регістру.
    ТОВ «Стандарт-Спецемаль» виробляє продукцію:

- матеріали для антикорозійного захисту сталевих конструкцій, металевих виробів, в тому числі для виробів, що працюють: в агресивному середовищі, при високих температурах;

- електроізоляційні лаки та емалі;

-захисно-декоративніемалі длябетонних і залізобетонних споруджень та фасадів будівель.


     Маючи високопрофесійних співробітників та спираючись на багаторічний досвід у лакофарбовій промисловості, ми не тільки випускаємо продукцію згідно існуючих ТУ та ГОСТ, але й вдосконалюємо та створюємо у співпраці з фахівцями кафедри хімічної технології композиційних матеріалів Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» нові для забезпечення потреб споживачів.


     Наші спеціалісти завжди готові допомогти професійною порадою щодо підбору комплексу захисного покриття виробів,та усього процесу по фарбуванню.

Професійний успіх, яким пишається ТОВ «Стандарт-Спецемаль»- це висока якість виробленої продукції, що є підсумком наполегливої праці кваліфікованих спеціалістів нашої фірми, яка підтверджується багаторічною співпрацею з такими підприємствами як ПАТ «Рівнеазот», ПАТ «Електромашина», ПАТ «Запоріжский кабельний завод», ПАТ «Азот», ТОВ «Костянтинівський завод металургійного обладнання», ПАО «Крюковськийвагонобудівний завод», ПАТ «Макіївський завод металоконструкцій», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та інші.Коментарі (0)

Прокоментувати