Порошок ПАП1

ПАП-1 це порошок шаруватої структури лусочки.

ПАП-1 виготовляється з алюмінію первинного методом розмелу в кульовому млині.

ПАП-1 це дуже мазке, курне й малотоксичное речовина.

застосування ПАП-1

Пігмент для фарб, емалей, гумових клеїв, що утворять при нанесенні блискучу поверхню, газообразователь для ячейкових бетонів. ПАП-1 є складовій для виготовлення алюмінієвого пороху. Завдяки ПАП-1 сполука має досить високу теплоту згоряння, що робить його придатним для спорядження свето-шумовых феєрверків і вибух-пакетів.

ПАП-1 або серебрянка - фарба застосовувана як декоративне покриття для металевих, дерев'яних й інших поверхонь, характеризується високої прилипаемостью до сталі. ПАП-1 призначена в цьому випадку для забезпечення схоронності сталевих конструкцій, і інших металевих елементів, що піддаються впливу температури до 450°С.

Наша компанія є постачальником сучасних ПАП-1. Маючи широкий вибір лакофарбових матеріалів, наші фахівці допоможуть прийняти правильне рішення в підборі необхідної пудри алюмінієвої для тих або інших робіт. Асортименти продукції постійно розширюється, з'являються нові сучасні лаки й фарби.

Всі матеріали компанії відповідають світовим стандартам і мають відповідні російські й закордонні сертифікати, а також заводську гарантію якості.

Коментарі (0)

Прокоментувати