Емаль ХС-500

Емаль ХС-500 являє собою суспензію пигментів, наповнювачів, функціональних добавок на основі сополимера вінілхлориду з вінілацетатом та эпоксидной смоли з додаванням затверджувача. 
 Емаль ХС-500 призначена для захисту від корозії зовнішніх поверхонь устаткування, металевих і залізобетонних конструкцій, трубопроводів в умовах промислової атмосфери хімічних виробництв.
ХС-500 може застосовуватися у вигляді самостійного покриття або в комплексі з лаком ХС-724.
ХС-500 рекомендована для застосування в хімічній і нафтохімічній промисловості.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Кольори - за замовленням
Час висихання до ст.3 при температурі 20ºС, г, не більше   -2,5
Частка нелетких речовин, %, не менше  -40 
Рекомендована кількість шарів,  - 2-4
Товщина одного шару - 20-25 мкм
Теоретична витрата на один шар - 120-150 г/м²
РОЗРІДЖУВАЧ:Розчинник Р-4.
ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ:При температурі 20ºС не менше 8 годин.
ГАРАНТІЙНИЙ СТРОК ЗБЕРІГАННЯ: 6 місяців від дня виготовлення. 
НАНЕСЕННЯ:
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Здійснюється за ДСТ 9.402 (ступінь очищення від окислів - 2, ступінь знежирення - 1) або по МС ИСО 8501-1 (до ступеня Sa2 - або St3). У випадку нанесення на поверхню бетону поверхня повинна бути очищена й обеспилена.
СПОСОБИ НАНЕСЕННЯ:  пневматичним, безповітряним розпиленням, кистю.
УМОВИ ПРИ НАНЕСЕННІ:Перед застосуванням необхідно переконатися, що інгібірована сполука добре перемішана й однорідна по всьому об'ємі тарного місця. Для готування композиції затверджувач змішати з основою в співвідношенні, зазначеному в документі про якість на кожну партію матеріалу й ретельно перемішувати не менш 10 хвилин. При необхідності перед застосуванням може бути розведена до робочої в'язкості розчинником Р-4. Підготовлену ХС-500 наносять на поверхню матеріалу, кистю, валиком, пневматичним або безповітряним розпиленням при температурі навколишнього повітря від мінус 10ºС до +30ºС і відносної вологості повітря не вище 80 %. Для виключення конденсації вологи температура поверхні повинна бути вище крапки роси не менше 3º С.
Після висихання одного шару (2,5 години при температурі 20ºС) наносяться наступний шар.
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: Матеріал вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи робити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати влучення в органи подиху й травлення. При влученні матеріалу на шкіру промити її теплою водою з милом.
Зберігати ХС-500 в приміщенні в щільно закритій тарі, виключивши влучення на неї прямих сонячних променів і вологи при температурі від мінус 25ºС до плюс 30ºС.

Коментарі (0)

Прокоментувати